Zaproszenie na Konferencję z okazji 25-lecia Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję organizowaną z okazji 25-lecia Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Jednego z 7 parków krajobrazowych w naszym województwie, najmłodszego i najmniejszego zarazem, ale wybitnie wyróżniającego się na tle Polski Środkowej w swojej rzeźbie i ukształtowaniu.25 lat w funkcjonowaniu parku krajobrazowego to dobry okres na podsumowania, w szczególności w dobie szybko zmieniającej się przestrzeni obszarów podmiejskich.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z przyrodą, krajobrazem, historią i kulturą Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Mamy nadzieję, że uda się Państwu odkryć nieznane dotychczas zakątki Parku. Zapraszamy także na spotkanie z fantastycznymi ludźmi związanymi z Parkiem, z naukowcami i pasjonatami podłódzkich krajobrazów, z ludźmi, którzy często zmienili swoje życie i związali z Wzniesieniami Łódzkimi.

Start: 19 listopada 2021r. godzina 10:00

Link do spotkania znajdą Państwo TUTAJ.