I Piknik Kół Gospodyń Wiejskich w Łasku

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W słoneczną niedzielę - 10 września na terenie hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Warszawskiej odbył się Pierwszy Piknik Kół Gospodyń Wiejskich w Łasku. Organizator, czyli Powiat Łaski, zaplanował m.in. animacje i zabawy dla całej rodziny, dmuchańce, malowanie buziek, bańki mydlane, konkursy i zabawy dla najmłodszych oraz barwne występy artystyczne.

Dla Pań i Panów z lokalnych kół, była to niebywała szansa na zaprezentowanie swoich kulinarnych talentów. Należy z całą mocą podkreślić, że Koła Gospodyń Wiejskich zrzeszają wspaniałych i pełnych energii oraz pomysłów ludzi, którzy starają się robić jak najwięcej dla swojej małej ojczyzny. Chętnie również korzystają z adresowanych do nich projektów. Dlatego wśród wystawców nie mogło zabraknąć Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, który promował i zachęcał do wzięcia udziału w projekcie „Owocowe Łódzkie”. Projekt ten polega na dosadzaniu w przestrzeni publicznej województwa łódzkiego drzew i krzewów owocowych.

Ponadto na naszym stoisku można było otrzymać mapy, foldery oraz inne publikacje. Jednak największe zainteresowanie budził konkurs ze specjalnym „kołem fortuny”, w którym nagrodami były sadzonki drzew i krzewów owocowych.

Piknik Łask 2023 1

Źródło fot.: Powiat Łaski

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zachęcamy do korzystania z walorów parków krajobrazowych województwa łódzkiego.

K. Piasecka