Zduńskowolskie Dni Seniora

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

20210911 13560811 września odbył się piknik z okazji Zduńskowolskich Dni Seniora, który  przyciągnął wielu mieszkańców miasta i ościennych miejscowości. Pierwsza edycja tego przedsięwzięcia wypełniona była wieloma interesującymi propozycjami. Zabawa została zorganizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. W programie znalazły się m.in.: blok sportowy, gry i animacje, pokaz pierwszej pomocy, występy artystyczne, porady kosmetyczno-zdrowotne.

Nie zabrakło także stoiska Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, które reprezentowali pracownicy Sieradzkich Parków Krajobrazowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się drzewa i krzewy rozdawane w ramach akcji „Zazieleniamy Łódzkie”. Można je było otrzymać za poprawne odpowiedzi na pytania w konkursie przyrodniczym „Leśne koło fortuny”. Prezentowane na stoisku materiały promocyjne były okazją do rozmów o turystyce i przyrodzie naszego województwa oraz trwającym nadal projekcie „Owoce Pamięci”. Licznie odwiedzana była także nasza wystawa „Przyroda, kultura, krajobraz Parku krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki”.

Dziękujemy, że byliście z nami.

K. Piasecka