Zaproszenie na Stację Kobiet 8 marca 2019r.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Już po raz kolejny na Dworcu Łódź Fabryczna odbędzie się Stacja Kobiet - akcja, której celem jest zwrócenie uwagi na zdrowy tryb życia, wykonywanie badań profilaktycznych i zapobieganie chorobom. Wśród wielu wydarzeń i  wystawców znalazł się Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego ze swoją ofertą edukacyjną i przyrodniczą skierowaną w tym dniu w szczególności dla kobiet.

 Na stoisku Zespołu panie mogą wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach przyrodniczych, gdzie pokazywać będziemy kobiecą stronę przyrody! Nie zabraknie zaskakujących pytań i ciekawostek, obiecujemy, że nikt nie wróci z pustymi rękami - do rozdania mamy ponad 600 sadzonek małych świerków.

Podczas świętowania, na pozostałych stoiskach skorzystać można z bezpłatnych badań profilaktycznych czy konsultacji medycznych. Nie zabraknie oferty kulturalnej czy rozmaitych akcji promocyjnych!

Więcej na temat Stacji kobiet znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy serdecznie!