VIII Rajd „Rowerem i pieszo Wzniesienia Łódzkie cieszą”

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W najbliższą sobotę (19 maja) odbędzie się VIII Rajd „Rowerem i pieszo Wzniesienia Łódzkie cieszą”.  Organizatorami rajdu są Oddział Łódzki PTTK im. Jana Czeraszkiewicza i ZPKWŁ OT Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Wzorem ubiegłych lat uczestnicy rajdu będą mogli zobaczyć wiele interesujących miejsc w zachodniej części Parku oraz docenić jego walory przyrodnicze i krajobrazowe. Przewodnicy na wszystkich trasach będą dokładali starań, by przekazać uczestnikom moc interesujących informacji na temat Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, Lasu Łagiewnickiego i śladów wiosny, które w tym roku szczególnie szybko znikają w zieleni nadchodzącego już lata. Jak co roku odbędzie się również konkurs wiedzy o Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich.

Tegoroczna edycja rajdu organizowana jest w ramach Zielonego Tygodnia Green Week organizowanego przez Komisję Europejską, jako cykl wydarzeń służących odnajdowaniu dróg do poprawy środowiska życia i pracy w przestrzeni miejskiej.

Warunki zgłoszenia i uczestnictwa w rajdzie można znaleźć w załączonym Regulaminie Rajdu.

pdfRegulamin rajdu.pdf310.15 KB

 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button