Powiatowa Majówka Po Zdrowie w Łęczycy z parkami krajobrazowymi

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W miniony piątek 24 maja 2024r. odbyła się już po raz 29. Powiatowa Majówka Po Zdrowie w Łęczycy. Impreza połączona była z Dniem Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Celem imprezy było promowanie zdrowego trybu życia.  Nie zabrakło również stoisk służb mundurowych (KPP Łęczyca, KP PSP, Zakład Karny w Garbalinie). Ekologiczne konkursy i mnóstwo ciekawostek przyrodniczych prezentowaliśmy dla Państwa na stoisku edukacyjno-promocyjnym Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Zdrowy styl życia promowały także placówki oświatowe z terenu powiatu łęczyckiego.

Z racji położenia, na terenie powiatu łęczyckiego nie znajduje się żaden z 7 parków krajobrazowych, stąd tym bardziej duże zainteresowanie mieszkańców powiatu konkursami zorganizowanymi przez pracowników Oddziału Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Nie zabrakło promocji projektu pn. "Owocowe łódzkie". Wszelkie szczegóły dotyczące projektu znajdą Państwo tutaj.