III etap XXIII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski w PPK

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

III etap XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" w Przedborskim Parku Krajobrazowym za nami. 5 marca w sali audiowizualnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu o godzinie 10.00 rozpoczęły się zmagania konkursowe na etapie parkowym. W konkursie uczestniczyły cztery drużyny szkolne z terenu działania Przedborskiego PK:

  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Przedborzu
  • Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Górach Mokrych
  • Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Kluczewsku
  • Zespół Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie

0J9A8773

Finalistami etapu parkowego tegorocznej edycji konkursu została drużyna reprezentująca Zespół Placówek Oświatowych im. rtm. Witolda Pileckiego w Krasocinie w składzie:

  • Karolina Ślęzak
  • Marika Włodarska
  • Natalia Hajduk
    pod opieką merytoryczną Pani Iwony Duszy.

0J9A8726

 

Najlepiej punktowana praca należała do: Karoliny Ślęzak (28 pkt.) reprezentującej ZPO w Krasocinie.

0J9A8738

Wszystkim uczestnikom rywalizacji konkursowej, ich opiekunom oraz administracjom szkół dziękujemy za pomoc i wkład pracy włożony w przygotowania do konkursu. Składamy serdeczne podziękowania dla Pań: Dyrektor Grażyny Strojkowskiej i Wicedyrektor Justyny Nicoś z Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu za udostępnienie sali i pomoc w organizacji III etapu XXIII edycji konkursu.

Wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom gratulujemy osiągniętych wyników i już dziś zapraszamy do dalszej współpracy z Przedborskim Parkiem Krajobrazowym w kolejnych działaniach edukacyjnych.

Fot. D. Kuzdak.