Dni Otwarte Funduszy Europejskich 12-14 maja 2023 r.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W najbliższy weekend zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. 12 maja (piątek) do Skierniewic; 13 maja (sobota) do Zgierza; 14 maja (niedziela) do Bełchatowa. We wszystkich trzech lokalizacjach będą czekać na Państwa nasze stoiska, gdzie między innymi będziemy zachęcać do odwiedzania parków krajobrazowych naszego województwa, a także rozpoczniemy promocję projektu "Owocowe łódzkie".

Projekt "Owocowe łódzkie" rusza 22 maja i polega na dosadzaniu w przestrzeni publicznej województwa łódzkiego drzew i krzewów owocowych w celu zwiększenia ilości terenów zielonych i urozmaiceniu ich – wzbogaceniu o gatunki owocowe. Jednocześnie odpowiednie gatunki zasadzonych drzew i krzewów zapewnią bazę pokarmową dla zwierząt (ssaki, ptaki i owady), owoce innych z pożytkiem zostaną wykorzystane przez mieszkańców (np. przetwory). Zadanie jest jednym z elementów projektu realizowanego przez Województwo Łódzkie pod nazwą „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

Szczegółowe informacje nt. Projektu wraz z formularzami do pobrania znajdziecie Państwo już niebawem na stronie www.parkilodzkie.pl w zakładce "Nasze Projekty". Od 22.05.2023 będą przyjmowane zgłoszenia nadesłane drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. tel kontaktowy 42 640 65 61

Uwaga!  Projekt nie jest adresowany do osób prywatnych.