Zapraszamy na Noc Sów 2023 w Lesie Łagiewnickim

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddział Terenowy Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. Noc Sów 2023

To edukacyjne wydarzenie na terenie odbędzie 11 lutego 2023 roku o godzinie 16:00 (sobota), spotykamy się w siedzibie Oddziału Terenowego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich ul. Wycieczkowa 86 w Łodzi. Nie zabraknie atrakcji - spotkania z żywymi sowami, ciekawymi opowieściami i spaceru nocą po Lesie Łagiewnickim wraz z nasłuchiwaniem sów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu obowiązują zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcję kierujemy głównie do osób indywidualnych i rodzin z dziećmi. Na wydarzenie warto przygotować wygodne ciepłe terenowe obuwie, czołówki/latarki, lornetki.

Możliwy dojazd:

  • autobusem 51, 51 AB, 61 – przystanek wycieczkowa sanatorium
  • własnym środkiem transportu - na ul. Wycieczkową 86 możliwy dojazd docelowy od strony ul. Strykowskiej (od południa), od północny czyli od ul. Okólnej obowiązuje zakaz wjazdu.

Dla grup szkolnych i zorganizowanych istnieje możliwość zorganizowania zajęć o sowach w zmienionej formie oraz w innym terminie. Osoby zainteresowane taką opcją zajęć prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

plakat pion noc sów 2023