ZPKWŁ na "II Powiatowym Zlocie Turystycznym" powiatu radomszczańskiego.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W sobotę 18 czerwca byliśmy gośćmi „II Powiatowego Zlotu Turystycznego” zorganizowanego przez Powiat Radomszczański i Gminy Ładzice oraz Radomsko. Imprezę zlokalizowano nad zbiornikiem wodnym w miejscowości Zakrzówek Szlachecki.

Tego dnia wielu turystów z całego powiatu radomszczańskiego uczestniczyło w wycieczkach pieszych, rowerowych i kajakowych, a ich celem było dotarcie do Zakrzówka Szlacheckiego. Miejsce Zlotu zostało podzielone na kilka stref aktywności. Początek części wystawienniczej rozpoczął się o godz. 14.00. Nasze stanowisko ulokowano w strefie promocyjno – konkursowej. Dla odwiedzających nas gości przygotowaliśmy publikacje ZPKWŁ, które można było zdobyć uczestnicząc w grach i konkursach. Podczas tej imprezy rozdano 100 egzemplarzy rodzimych gatunków drzew i krzewów w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

fot.: W. Sobolewski, D. Sommerfeld