W Cielądzu, w malowniczych okolicznościach…

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

13 maja 2022 r. odbył się w Cielądzu (pow. Rawa Mazowiecka) kolejny piknik rodzinny, towarzyszący Rozmowom w Łódzkiem. Scenerią był urokliwy park podworski z licznymi drzewami i pięknym, rozległym stawem. Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego reprezentowany był przez Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego ze Skierniewic.

Uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w prostych konkursach przyrodniczych, nagradzanych parkowymi wydawnictwami i sadzonkami ze szkółki w Moszczenicy (Nadpiliczne Parki Krajobrazowe), które cieszyły się wielkim wzięciem.

Pogoda zachęcała do piknikowania i sprzyjała organizatorom i uczestnikom do ostatniej niemalże chwili, by na koniec wreszcie dać upust niebiosom i podlać wszystko porządnym deszczem. Po czym Wszechmogący rozpalił na niebie aż dwie potężne tęcze, dając wszystkim znak, że będzie dobrze.

Piknikowe nastroje – na fotografiach.

Zdjęcia i tekst -  Stanisław Pytliński – Oddział Terenowy Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.