Konkurs „Barwy Jesieni 2021” rozstrzygnięty – wręczyliśmy nagrody dzieciom z „Parkowych” Szkół Podstawowych

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W dniu 22.11.2021 r. odwiedziliśmy „Parkowe” szkoły podstawowe, które wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Barwy jesieni na Wzniesieniach – drzewa w mojej okolicy”, a mianowicie były to:

  • Szkoła Podstawowa im 24. Lutego 1863 Roku w Dobrej;
  • Szkoła Podstawowa Nr 61 im. św Franciszka z Asyżu w Łodzi;
  • Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej;
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach;
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. Jagiełły w Starych Skoszewach.

Do konkursu zostały zgłoszone 62 prace plastyczne, które wykonano różnymi technikami, m.in. prace malowane kredkami, farbami, wyklejanki, kolaże, często z wykorzystaniem elementów naturalnych takich jak liście lub nasiona, a także sztucznych jak plastelina, koraliki lub guziki. Komisja konkursowa nagrodziła 18 prac. Wybór nie był łatwy, ponieważ wiele prac było wykonanych na wyrównanym, wysokim poziomie.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a dyrektorom i nauczycielom szkół za pomoc w koordynowaniu prac. Jesteśmy dumni, że dzieci z naszych „Parkowych” szkół chętnie rozwijają swoje przyrodnicze zainteresowania a przez udział w tegorocznym konkursie mogły dostrzec bardzo istotną rolę drzew nie tylko w życiu człowieka ale także w przyrodzie.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że konkurs cieszy się tak dużym zainteresowaniem, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

 

tekst: M. Starnowski