Zaproszenie na kolejne szkolenie sadownicze w ramach projektu "Owoce pamięci"

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Serdecznie zapraszamy na kolejne w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich szkolenie sadownicze organizowane w ramach projektu "Owoce pamięci". Szkolenie odbędzie się 2 października 2021r. w siedzibie Oddziału Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

 

Nadeszła już astronomiczna jesień, drzewa owocowe obrodziły, na pierwszym szkoleniu pogoda i uczestnicy dopisali. W związku z licznymi zapytaniami i wychodząc Państwu naprzeciw, organizujemy kolejne szkolenie sadownicze. Nie zabraknie części praktycznej w sadzie jak i wystawy owoców różnych gatunków drzew owocowych i ich odmian, czesto nawet egzotycznych. Na szkoleniu czekać bedzie na Państwa kosztela, antonówka, koksa pomarańczowa, malinowa oberlandzka, żeleźniak, paryżanka czy oliwierka, nie zabraknie dużej dawki wiedzy, pakietów informacyjnych i promocyjnych, jak i słodkiego poczęstunku.

Serdecznie zapraszamy!

plakat sady 2021 09 13a