„Porozmawiajmy w Łódzkiem” i piknik rodzinny w Paradyżu

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

   Cykl spotkań i imprez pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego zawitał w środę 4 sierpnia do Paradyża - Wielkiej Woli w powiecie opoczyńskim. W ramach spotkań „Porozmawiajmy w Łódzkiem” wicemarszałek województwa Zbigniew Ziemba informował mieszkańców, samorządowców i przedstawicieli organizacji pozarządowych o Strategii Województwa Łódzkiego 2030.

Dyrektorzy Urzędu Marszałkowskiego i przedstawiciele instytucji podległych samorządowi województwa - w tym ZPKWŁ - przybliżają mieszkańcom oraz samorządowcom aktualne i planowane działania, realizowane programy, możliwość pozyskania grantów. Jednostka nasza miała swoje stoisko w ramach "pikniku rodzinnego" - stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wsród zwiedzających. Pracownicy prowadzili liczne konkursy i pogadanki dla zainteresowanych, udzielali informacji na temat realizowanych programów i działań z zakresu edukacji ekologicznej.

P8040032

P8040026

P8040023

P8040029

Tekst i zdj.: P.W.