I Bolimowski Rajd Puszczy

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie wraz z Oddziałem Terenowym Bolimowskiego Parku Krajobrazowego oraz Gminą Bolimów serdecznie zapraszają na I Bolimowski Rajd Puszczy, który odbędzie się 1 sierpnia 2021 r.

Zbiórka o godzinie 11:00 na Rynku w Bolimowie, start o godzinie 11:15 w Nieborowie (po przejeździe autokarem). Przewidywana długość trasy rajdu - około 13 km.

plakat bolimowski rajd puszczy

Podczas rajdu będziemy wędrować po Bolimowskim Parku Krajobrazowym, poznając jego walory przyrodnicze, krajobrazowe i kulturowe. Odwiedzimy między innymi takie miejsca, jak: Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy Nieborów, rezerwat Polana Siwica, cmentarz wojenny w Wólce Łasieckiej. Opowiemy także o trwającym w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego projekcie "Owoce Pamięci", który został zrealizowany między innymi we wsi Wólka Łasiecka.

Uwaga – liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły w regulaminie i na plakacie.

Serdecznie zapraszamy

pdfRegulamin_I_Bolimowski_Rajd_Puszczy.pdf801.2 KB

 

Oprac. A. Pruszkowska, K. Nowak