Śmieć OUT - czyli jak trashchallenge opanowuje świat

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Już 13 kwietnia 2019r o godzinie 10:00 rozpoczyna się akcja Śmieć OUT organizowana przez Gminę Nowosolna i ZPKWŁ OT Parku Krjaobrazowego Wzniesień Łódzkich. Akcja jest odpowiedzią na nowa modę związaną z trahschallenge'em, czyli "wyzwaniem śmieciowym", które opanowuje cały świat.

Dziś już nikt z nas nie ma wątpliwości, że żadna firma sprzątająca nie poradzi sobie z taką ilością śmieci w terenie. Czas zatem wziąć sprawy w swoje ręce. Pokazać wszystkim, że wystarczą chęci, by mieć swój własny wkład w dbanie o wspólną przestrzeń. Któż, jak nie my sami!

Mieszkańcy gminy oraz wszystkie inne osoby zainteresowane, w tym dniu sprzatać będą wybrany przez siebie fragment przestrzeni, jednak będzie to nieco inne sprzatanie niż znane nam np. szkolne akcje Sprzatania świata.

Wpierw zrobią zdjęcie z tym "bałaganem", nastepnie drugie zdjęcie zrobią po uprzątnięciu terenu z workami. Zdjęcie pojawi się na facebookowej stronie wydarzenia opatrzone hasztagiem #trashchallenge, dzięki czemu każdy na drugim końcu świata może zobaczyć efekty naszej akcji.

Rękawice i worki dostarczy Urząd Gminy Nowosolna.

Zapraszamy do udziału w akcji - podejmi wyzwanie i zaskocz siebie i znajomych!

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button